• Ново
HOLSTERICAL Кожа Holster Случај за полнење за Motorola Мото G8 Моќ Лајт, рачно изработени Вистинска Кожа Телефон Случај, Сопствени Направени од Кожа Торбичка Случај со Појас Јамк

HOLSTERICAL Кожа Holster Случај за полнење за Motorola Мото G8 Моќ Лајт, рачно изработени Вистинска Кожа Телефон

DEN 335.76
Залиха

Износ

Направени од највисок квалитет потресени природна кожа - рустикален стил.Кожа е тен во Селски, исто така наречен Гроздобер Стил, така што изгледа како потресена кожа - antiqued кожа, со мали гребнатинки, мали гребнатини, тоа е за сите што го прави своето рустикален изглед.Кожа е пријатен на допир.Секој дел од кожа имаат уникатен стил, па секоја торбичка имаат уникатен стил и може да изгледа малку поразлично, исто така, се различни од слики шоу.Долг животен век гарантира поради силна шевовите прават ??на посебни теми, ефективни, дури и под тешки употреба.Кожа доволно дебела за да се апсорбира текови во случај на пад.

Декларирани својства

Најдобри предлози