• Ново
Shanrya Прилагодување на Блокови, Преносни 5PCS Видов Висина Мерач Лесен Алуминиум за Табела Saw

Shanrya Прилагодување на Блокови, Преносни 5PCS Видов Висина Мерач Лесен Алуминиум за Табела Saw

DEN 700.80
Залиха

Износ

Ласерско Гравирање : Сите мерач блок големини се означени со гравирање за брз работа и мерења.Лесно да се Постави на Висина на : Пет setup мерач блокови, лесно да се постави на висина, добро табела saw додатоци.Пренослив Дизајн : Компактна големина и лесен, удобен да се чува во кутијата, лесно да се носат.Редење Setup Барови : Редење setup барови за широка варијација или големини или употреба на сопствените.Премиум Квалитет : Направен од висок квалитет на алуминиум, која е висока цврстина, цврсти и издржливи.Функција : 1. Пет setup мерач блокови, лесно да се постави на висина, добро табела saw додатоци .2. Сите мерач блок големини се означени со гравирање за брз работа и measurements3. Редење setup барови за широка варијација или големини или употреба на сопствените.4. Компактна големина и лесен, удобен да се чува во кутијата, лесно да се носат.5. Направен од висок квалитет на алуминиум, која е висока цврстина, цврсти и издржливи.Како да го Користите : За машини алатки.Спецификација : Предмет Тип : Setup Blocks Material : Aluminum Color : Како што е прикажано во picture Weight : Прибл. 78g / 2.8 oz Application : големината на секоја прачка е означен со гравирање, што е погодно за брза и точна работа и мерење.Пакет Листата : 5 x Setup Blocks Note : .

Декларирани својства

Item Type:
Setup Blocks
Material:
Aluminum
Color:
As shown in the picture
Weight:
Approx. 78g / 2.8oz
Application:
The size on each rod is marked with engraving, which is convenient for fast and accurate work and measurement.
Package List:
5 x Setup Blocks :

Најдобри предлози