• Ново
Игра-Doh Кујна Креации Скара 'n Печат Playset за Деца на возраст од 3 Години и Нагоре со 6 Не-Токсични, Моделирање на Сложени Бои и 7 Скара Играчка Додатоци

Игра-Doh Кујна Креации Скара 'n Печат Playset за Деца на возраст од 3 Години и Нагоре со 6 Не-Токсични, Моделирање

DEN 2364.00
Залиха

Износ

Децата исто така може да создаде претендираат kabobs со skewer и многу други Играат-Doh toppings со овој деца' скара играчка.ИГРА-DOH ХАМБУРГЕРИ, ПИЛЕШКО, И ПОВЕЌЕ : Play-Doh скара и сечење одбор двете отворени за да се открие калапи кои го прават Игра-Doh хамбургери, претендираат drumsticks, глупо топли кучиња, и повеќе.НАПРАВЕТЕ ја ВАШАТА СОПСТВЕНА ИГРА-DOH KABOBS : Мувла Игра-Doh храна, како претендираат домати, направи-верувам печурки, и повеќе, а потоа ги стави на skewer која исто така има свое место за скара.Со 6 Игра-Doh моделирање на сложени бои во 2 и 1 унца лименки, малку готвачи имаат сето она што им треба за готвење игра претендираат.Оваа игра скара во собата за деца 3 години и нагоре прави одличен роденденски подарок или изненадување за деца кои сакаат моделирање глина и готвење играчки!Hasbro, Игра-Doh, и сите поврзани со својства се трговски марки на Hasbro.Она што ќе нивните имагинации готви до следниот?Со оваа целосна скара playset, децата навистина може да се доживее silliest, повеќето шарени Игра-Doh скара cookout тие може да се замисли!Оваа Игра-Doh скара поставите носи забава на семејството cookout право да ги игра простор!Прво, бидете Игра-Doh хамбургери, топли кучиња, и да се преправам пилешки крила со калапи за скара и сечење одбор.Оваа Игра-Doh скара поставите носи забава на семејството cookout право да ги игра простор!Прво, бидете Игра-Doh хамбургери, топли кучиња, и да се преправам пилешки крила со калапи за скара и сечење одбор.Место нив на играчка скара, затворете го поклопецот, и вграден во inkpad ќе се печат "изгорат" марки на нивните cookout креации!Не грижете се - се уште можете да повторна употреба на Игра-Doh соединение дури и по печат со мастило.

Декларирани својства

Најдобри предлози