• Ново
Игра-Doh Јајца 24-Пакет од Не-Токсични, Моделирање на Сложени за Деца Од 2 Години и Нагоре за Партија Услуги, Велигден Кошница Stuffers, Piñata Играчки, и Повеќе (Амазон Ексклу?

Игра-Doh Јајца 24-Пакет од Не-Токсични, Моделирање на Сложени за Деца Од 2 Години и Нагоре за Партија Услуги,

DEN 503.76
Залиха

Износ

ИГРА-DOH ЈАЈЦА APLENTY - Овој 24 смета Игра-DOH јајце колекција карактеристики шарени пластични јајца секој исполнет со 2 унци на squishy, не-токсични Игра-DOH моделирање соединение.ЈАЈЦЕ-ПОВИКУВАЈЌИ се ИЗБРАНИ БОИ - Децата може да се добие креативни со омилени бои како сина, зелена, розова, жолта, и повеќе.Бојата на јајцето натпревари комплексот боја на внатрешноста, и бои се удвои.ТОЛКУ МНОГУ КРЕАТИВНИ ПРИЛИКИ - Овие prefilled јајца се совршени за goodie торба спојници, роденден услуги, уличен чистач лов награди, училница награди, piñata играчки, и повеќе.ОДЛИЧНО ЗА ВЕЛИГДЕН, ПРЕМНОГУ Овие исполнет Велигденски јајца направи јајце-cellent Велигден кошница stuffers, и тие исто така се подготвени за вашиот следен јајце лов со децата.ЛЕСНО-ОТВОРЕТЕ, РЕЦИКЛИРААТ ПАКЕТ - Бродови во едноставни рециклираат пакување дека е лесно да се отвори и фрустрација слободни за поодржлив свет.Добиете јајце-цитирани - таму е Игра-Doh јајца aplenty во еден удобен гајба!Овој 24 смета Игра-Doh пакет има 24 пластични јајца секој исполнет со 2 унци на шарени, squishy, не-токсични Игра-Doh соединение.Рака ги дознае за вашите посебни прилики вклучувајќи роденден на услуги за деца, велигден кошница stuffers, piñata играчки, училница награди, или дури и уличен чистач лов награди за деца.Со голем број на забава избрани бои, деца од 2 години и до кои сакаат уметности и занаети како глина за моделирање може да се поп на еден од овие prefilled јајца отворен и започнете со креирање!Hasbro, Игра-Doh, и сите поврзани со својства се трговски марки на Hasbro.

Декларирани својства

Најдобри предлози