• Ново
Ракета Куче Жените Шериф Салон Западен Подигање

Ракета Куче Жените Шериф Салон Западен Подигање

DEN 1045.92
Залиха

Износ

100% Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу глуждот-високи од лак.Платнена обвивка.Лесно cushioned ткаенина insole.Носат овие стилски западен средината на теле чизми со било облека.Ракета Куче е млада ум обувки и облека компанија која е основана во 1997 година, и е именувана по Max, за брзо mutt од еден од креаторите.Ракета Куче потрошувачот е независна freethinker дека shuns на полиран изглед и материјализмот на претходната генерација.

Декларирани својства

Најдобри предлози