• Ново
ПОРТАЛОТ 8 Инчен Полу-Пневматски Гума Пневматик Тркала Градина Вагон Количка Количка Гуми Замена на Делови

ПОРТАЛОТ 8 Инчен Полу-Пневматски Гума Пневматик Тркала Градина Вагон Количка Количка Гуми Замена на Делови

DEN 455.76
Залиха

Износ

√ Гуми Големина : Гуми Со Дијаметар Од 8", Гуми Ширина 3.4". √ Материјал и Капацитет : Тешки 8-инчен сите-теренско тркала се направени од природни rubbers, кои се цврсти и издржливи. √ Главно за : Заменува гуми за Дрва Риџ вагон, и најчесто се користи за повеќето комунални вагон количка со 8 инчи големи тркала. √ Лесен за инсталација : Брзо и лесно да се соберат во секунди со одредување на завртка. √ Пакет Количина : се Продаваат како еден тркала.Големина на : 1 BUC.

Декларирани својства

Најдобри предлози