• Ново
HOMEANING 120 Компјутери / Пакување на Шаторот Штипки Шатор Удели Метал Градина Ивица Двор Удели Метал Удели Штипки за Шатор Градина Удели Шатор Удели 9 Инчен Сребро за На

HOMEANING 120 Компјутери / Пакување на Шаторот Штипки Шатор Удели Метал Градина Ивица Двор Удели Метал Удели

DEN 599.76
Залиха

Износ

[Мулти-цел] Шатор штипки се многу погодни за одредување шатори, canopies, tarps, цвеќиња, дрвја, зеленчук, павилјони, хоризонтален или градинарски растенија и засолништа, што ќе ви овозможи да имаат добар ноќен сон за време на кампување ноќ.Исто така, може да се користи за уредување или поставување градина декорација и спречување на нив од паѓање. [Трајни] Двор удели се отпорни на корозија-отпорни, лесна тежина, и имаат одличен ' рѓа отпор.Тие се специјално дизајнирани за шатори на тешко земјата. [Лесен за употреба] Штипки за шатор е дизајниран да биде лесно, и лесно да се вметнат во земјата.Вие само треба да ѕиркаат ноктите со чекан и го вози во почвата, така што шаторот нема да биде воодушевен време на кампување. [Security] Секој метал прашање е 9 инчи во должина и 4 mm во дијаметар, што е стабилен и може да обезбеди дополнителна безбедност при anchoring вашите предмети. [Анти-лизга дизајн] Градина удели донесе здрав дизајн со големи анти-лизга куки, која може да биде цврсто фиксирани под различни почвата услови.Куките може да ја спречи на удели од внесување на премногу длабоко за да бидат невидливи.Тоа исто така може да се користи за да се поправи празник украси на земјата да се сретнат повеќе потреби.Големи не се лизга кука за поврзување јажиња или anchoring.Поцинкуван третман, со одлични ' рѓа отпор.Остри крајот, лесно да го вметнете во земјата, не ќе се наведнуваат кога се наметнува во земјата.Кога е во употреба, да ги задржи на далечина од 3cm помеѓу врвот и на земјата.

Декларирани својства

Најдобри предлози