• Ново
IndianShelf рачно изработени 4 Парче Гроздобер Крпа Кука Носителот Сина Антички Грб Рек Железо и Керамички Ѕидни Куки Цвет Шапка Рек Крпа Куките

IndianShelf рачно изработени 4 Парче Гроздобер Крпа Кука Носителот Сина Антички Грб Рек Железо и Керамички

DEN 1104.00
Залиха

Износ

За Услуги На Клиентите И Гаранција Поврзани Со Прашања Ве Молиме Contact_Us- (Од Понеделник До Сабота Од 9-00 Сум Да 6-00 Часот).Материјал : Железо и Керамички, Боја : Сина.Нашите куките се цврсти доволно да се одржи тешки кеси или облека зад вратата и да ги преземат минимален простор.Овие Антички Облека Ги Куките се Безбедно да се Користи во Farmhouse, Дом, Канцеларија, Mudroom, Гаража, Продавница Соба, Купатило, Кујна, Спална соба и Entryway.5 Инчи Прибл.Голем ѕид кука да го држите грбот и капи е вреден влезот на секој дом.Дајте му на вашиот капи, капути, чадори и кеси постојан дом со овие рачно изработени куки направена од страна на квалификувани занаетчии на Индија. [Капацитет]- Нашите Куките се Тешки и може да се Одржи До 30 кг. [Карактеристики]- Нашите Завртка-во Farmhouse Куки за Ѕид се Rustproof, Еднократно, Oilproof, Водоотпорен, Дебела и Долготрајни.Инсталирате овие ѕид комунални куки во купатило да се задржи вашата крпи поздравниот слободни.5 Инчи Прибл.Проекција 3.Ширина Од 1,5 Инчи Прибл.

Декларирани својства

Најдобри предлози