• Ново
BAPYZ Нордиските Модерна Кука Врата Копчето Ѕид Виси Рек Креативни Тремот Ѕид Складирање Декоративни Облека

BAPYZ Нордиските Модерна Кука Врата Копчето Ѕид Виси Рек Креативни Тремот Ѕид Складирање Декоративни Облека

DEN 3732.24
Залиха

Износ

Публикации, куки се користи.На симулирани гранки и куките се интегрираат во еден, и бели птици игра во гранките, додавање на малку на аура и виталност.Копчињата, капи, оди дома и да се откажам, оди надвор и да погледнам, удобен и уредни, поубав!.Дрво одбор големина : 61*26cm.Варосани ѕид / простор за заштеда на енергија / складирање експерт.Име : Птица Кука + Shelf Material : еколошки смола + дрво board Wood одбор големина : 61*26cm Application : тремот / bedroom Style : European Adsorption метод : nail Different мерни методи, може да се 1 - 2cm errorpacking листа : 1* hook Due за рачно мерење, големината може да има грешка на 1-2 cm.

Декларирани својства

Најдобри предлози