• Ново
iPower GLHTMTL-A 48 x 20 Водоотпорен Трајни Seedling Топлина Мат Топло Hydroponic Фабрика за Внатрешна Градинарство Ртење Почеток, Црна

iPower GLHTMTL-A 48 x 20 Водоотпорен Трајни Seedling Топлина Мат Топло Hydroponic Фабрика за Внатрешна Градинарство

DEN 1199.76
Залиха

Износ

Мултифункционален : совршен за помош, ртење, дома-подготовка, и домашно милениче куќишта terrariums, како што се оние кои се користат во рептили, глодар и arachnid.Издржливост и безбедност : Внатрешни изолирани инсталации за зголемена безбедност.Тешки мулти-слој изградба, водоотпорност што овозможува безбедно чистење.Сигурен резултати : i Power има професионална греење подлога која може да се чува на температура во 10 ° С-20 ° С (6 ° C-12 ° C) повисока отколку во околните температурата на воздухот, што го прави најдобар избор за температура-sprouting семе.Лесен за користење : мат flattens надвор кога греење и исто така може да се стркала назад нагоре за лесни за складирање.Пакет содржи : 1 пакет 48" x 20" на топлина мат.Големина : 48" x 20" на Топлина Мат.

Декларирани својства

Најдобри предлози