• Ново
JJY 8 Pack Кабел Кабелот Grommet 3/4 Инчи Флексибилни Жица Гума Grommets за Биро и Други Мебел Жица Дупка Покрие Кабел за Управување со Жица Организатор Кабел Помине Низ, Бела Бо?

JJY 8 Pack Кабел Кабелот Grommet 3/4 Инчи Флексибилни Жица Гума Grommets за Биро и Други Мебел Жица Дупка Покрие

DEN 191.76
Залиха

Износ

Пакување содржина : 8 PCS Grommets сите во еден пакет, погоден за 3/4inch (19mm) дупки.Материјал: Направен од чисто бело Силиконска Гума, трајни и отпорност на корозија.Ефективна кабел и жица менаџмент, заштита на кабел и жица,држете ги биро чиста и уредна,тоа е исто така добра декорација.Флексибилни отвори може да прифати повеќе жици од која било насока.Инсталацијата не е едноставен и лесен - по дупчење,место телото на grommet директно во дупка,тоа можат да го сокријат сите кабли и жици. 8 PCS ПАКЕТ : Вклучени 8 PCS Grommets во еден package SILICONE ГУМА : Направен од чисто бело Силиконска Гума, издржливи и отпорни на корозија resistance WIRE ЗАШТИТА : заштита на кабел и жица од остар агол или на работ на holes EASY ДА се ИНСТАЛИРА : едноставно ударна дупка, место телото на grommet директно во дупка.Предлагам дупка со дијаметар од околу 3/4".

Декларирани својства

Најдобри предлози