• Ново
Wolfride 180Pcs Гума Grommet Асортиман Комплет Гума Дупка Grommet О Прстен за Миење Поставете Гумени Жица Grommets| 1/4, 5/16, 3/8, 7/16, 1/2, 5/8, 7/8, 1

Wolfride 180Pcs Гума Grommet Асортиман Комплет Гума Дупка Grommet О Прстен за Миење Поставете Гумени Жица Grommets|

DEN 287.28
Залиха

Износ

Направен од висок квалитет на NBR, отпорни на абење и се спротивстави на масло и вода.Вклучувајќи ги и 8 заеднички се користи стандардни големини : 1/4", 5/16", 3/8", 7/16", 1/2", 5/8", 7/8", 1".Спречување на жици или други материјали од триење против метал да се продолжи работниот век.Големина на табела направете го тоа лесно да се избере точниот еден во кратко време.Компактен пластична кутија направи лесен за складирање и за носење.

Декларирани својства

Најдобри предлози