• Ново
Гума Заштитници - Гума Grommets се Вклопува 3/4 Дупка со 1/2 ID и 1/16 Широк Надворешниот Ритам 10 компјутери Квалитет Брзо Брод

Гума Заштитници - Гума Grommets се Вклопува 3/4 Дупка со 1/2 ID и 1/16 Широк Надворешниот Ритам 10 компјутери

DEN 1922.40
Залиха

Износ

ГУМА GROMMETS ЗА 3/4" ПАНЕЛ ДУПКА. 1/2" ID.СЕ ВКЛОПУВА ВО 1/16" ДЕБЕЛА МАТЕРИЈАЛИ.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : 100% цврст и квалитетен материјал. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ : Ние сакаме да бидат задоволни со нашите производи колку што тоа го правиме.Ако не сте задоволни со нашата производи за било која причина, ве молиме да се врати за нови замена или целосно враќање на средствата.Ние нудиме врски, за да обезбедат избор на високо-квалитетни Палецот Завртки и Гума Заштитници сакаме нашите клиенти, вашето задоволство е нашиот приоритет, не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем ви се исполнат.

Декларирани својства

Најдобри предлози