• Ново
Пакет - 3 Предмети: 8 XL easiPart Ексклузивни Бои Remy Човечка Коса Topper од страна на Џон Renau, Christy е Перики Q & А Книшка & Широк Заб Чешел - Боја: 6RN

Пакет - 3 Предмети: 8 XL easiPart Ексклузивни Бои Remy Човечка Коса Topper од страна на Џон Renau, Christy

DEN 18156.00
Залиха

Износ

Нејзиното природно убава Remy човечка коса е стилизирана лесно со топлина и мешавини во беспрекорно.5 oz База Димензии : 5.Пакет - 3 Предмети : 8" XL easi Part Remy Човечка Коса Topper од страна на Џон Renau, Christy е Перики Q & А Книшка & Широк Заб Чешел.Тип на производ : Hairpiece Коса Topper/ Горниот Дел Колекција : Topper Колекција База Дизајн : Еден Monofilament w/СТП Периметар на Косата Тип : Remy Човечка Коса Приближната Должина : 8" Производ Тежина : 1.ОПИС : easi Part XL 8" Remy Човечка Коса Topper од Easi Hair ви овозможува да ја ослободат го на рецка со оваа еден-парче volumizer, која додава инстант дебелина од клипинг во текот на дел.Не се претпостави што се добива бојата на моделот.ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме изберете бојата што сакате базирани исклучување на боја опции на правото на производот страница.

Декларирани својства

Најдобри предлози