• Ново
Сите Швајцарската Чипка База Custom Прилагодено Мажите Човечка Коса Систем на Замена Toupee Hairpiece за Губење на Косата, Алопеција(#1 Џет Црна Боја)

Сите Швајцарската Чипка База Custom Прилагодено Мажите Човечка Коса Систем на Замена Toupee Hairpiece за Губење

DEN 7200.00
Залиха

Износ

Внимание : Контактирајте со нас пред да се купи, затоа што понекогаш ќе се кандидира од акциите.Сите коса е 100% вистински човечка коса освен бела сива сива коса, тоа е затоа што вистински човечка коса на сива коса изгледа малку топло и жолта боја, а не бела доволно.Но, ако сакате вистински човечка коса на сива коса, ние може да го прилагодите за вас.Ве молиме контактирајте не на fisrt.Стандардната база големина е 8x10 инчен(20x25cm), губење на должина е 6 инчи(15cm), 90-130% густина, благо брановидна.За сопствени цел : Ако сакате прилагодено главата мерења, основната големина, губење на должина, густината на косата, косата навивам, кликнете на "LEOOHAIR" во близина на цената, и побара од нас прашања.Ние продаваме сите видови на човечка коса производи, ако имате интерес, ве молиме одете на социјалните медиуми и пребарување "LEOOHAIR", контактирајте со нас за повеќе стилови!.Внимание : Контактирајте со нас пред да се купи, затоа што понекогаш ќе се кандидира од акциите.Стандардната база големина 8x10 инчен(20x25cm), губење на должина од 6 инчи(15cm).Ако сакате прилагодено главата мерење,боја на коса,навивам, густината на косата, губење на должина, испратете ни порака.

Декларирани својства

Најдобри предлози