• Ново
4K HDMI Кабел 6.6 фт,Avibrex 2.0 HDMI Кабел со Голема Брзина 18Gbps Злато Позлатен Најлон Плетенка HDMI Кабелот Поддржува 4K@60Hz,2К@144Hz,3D,HDR,UHD 2160P,1440P,1080P,HDCP 2.2,ЛАК за Apple TV,Оган ТВ,PS4,PS3,PC-Црн?

4K HDMI Кабел 6.6 фт,Avibrex 2.0 HDMI Кабел со Голема Брзина 18Gbps Злато Позлатен Најлон Плетенка HDMI Кабелот

DEN 215.76
Залиха

Износ

50um позлатени игли и 24 K позлатени приклучоци може да го намалат сигналот на косата стапка и да се подобри острината на сликата. ✅ [18 Gbps High Speed HDMI Кабел] : Компатибилна со HDMI Стандардите 2.Оган ТВ,Apple TV, HDTV, ТВ.Не е потребно адаптери, стабилна врска и пренос.

Декларирани својства

Најдобри предлози