• Ново
4K*2К HDMI HDTV-Кабел со Голема Брзина 18Gbps 2.0 HDMI Кабел,4K, 3D, 2160P, 1080P, Ethernet - 28AWG HDMI Кабелот - Аудио Враќање(ARC) Компатибилен UHD ТВ, Blu-ray, PS4, PS3, PC (4.9 Нозе, 1-Pack)

4K*2К HDMI HDTV-Кабел со Голема Брзина 18Gbps 2.0 HDMI Кабел,4K, 3D, 2160P, 1080P, Ethernet - 28AWG HDMI Кабелот

DEN 222.00
Залиха

Износ

0 HDMI Кабелот пренесува на податоци врз брзина до 18 Gbps на пропусен опсег и може да се компатибилни .Full HD,1080p,HDR,Уживајте во full HD кристално јасно ТВ квалитет на звукот додека се соочуваат со длабоки бои и висока резолуција на сликите,ви Обезбедува најдобар визуелно искуство на ултра висока дефиниција.Користење на IP-базирани апликации под HDMI архитектура со пренос на брзини до 100 Mb/sec приклучокот е заштитена со позлатени прашина маска, plug and play, стабилна сигнал на пренос-кабел користи висока чистота бакар јадро, прецизни извртени жица технологија структура, жица извртени пар отпорност за појавување на технологијата, се минимизираат сигнал премине пречки, и да се обезбеди сигнал да го прекине преносот.Plug and play без preinstalling возачи.За ова item Innovative подобрување 4 K HDMI Кабел,Изграден со позлатени конектори и врвни Американски чипови за да се обезбеди високо-брзината и беспрекорна сигнал на пренос,4 K*2К Ултра HD технологија со резолуција до 3840 x 2160 @ 60 Hz,поддршка 4 K видео,вклучувајќи 3 D и повеќе да гледате видео.На приклучокот е заштитена со позлатени прашина маска, plug and play, стабилна сигнал на пренос,Напредна Техника со Голема Брзина 2.

Декларирани својства

Најдобри предлози