• Ново
MOSHOU 8K displayport на hdmi Кабел dp1.4 за да hdmi2.1 позлатени Најлон Плетенка јаже 4K@120Hz 2К 144Hz hd Видео Адаптер (9.8 Нозе)

MOSHOU 8K displayport на hdmi Кабел dp1.4 за да hdmi2.1 позлатени Најлон Плетенка јаже 4K@120Hz 2К 144Hz hd

DEN 959.76
Залиха

Износ

Покрај сцената на други пократки кабли се применуваат за, вие исто така може да го поврзете вашиот уредите до вашиот ТЕЛЕВИЗОР додека siting на кауч или кревет дома или во хотел. 【Аудио и Видео Sync Пренос】Поддржува и high-definition аудио и видео помине низ од вашиот компјутер за да HDMI влез за видео стриминг или игри.【ДП да HDMI кабел】 Display Port на HDMI кабел се поврзува компјутерот да 8 K HDTV за аудио и видео стриминг или на монитор или проектор; plug and play (репродуцирај); ве Молиме Забелешка : Ова е Еднонасочно ДП на HDMI кабел. 【Силна Анти-мешање Способност】 Дизајниран со конзервирани бакар и triple-заштитен слој, на ДП Кабелот е доволно за пренос на високо-квалитетни и стабилни видео и аудио сигнали, не грижете се за визуелно и аудио баговите, артефакти, и на аудио/видео синхронизација проблеми.1 позлатени Најлон Плетенка јаже 4 K@120 Hz 2К 144 Hz hd видео адаптер.1 или 2 канали.

Декларирани својства

Најдобри предлози