• Ново
Toptrend 4K HDMI Кабел 50ft, CL3 Оценет 18Gpbs High Speed HDMI 2.0 Кабелот Поддржува 1080p, 3D, 2160p, 4K 60Hz UHD, HDR, 26AWG HDMI Кабелот, Компатибилен со HDTV, Xbox, Blue-ray Плеер, PS3, PS4, PC

Toptrend 4K HDMI Кабел 50ft, CL3 Оценет 18Gpbs High Speed HDMI 2.0 Кабелот Поддржува 1080p, 3D, 2160p, 4K 60Hz

DEN 1223.76
Залиха

Износ

Дополнителен Екран Функција : Toptrend Злато серија HDMI да го HDMI Кабелот поддржува [email protected] Hz, 3 D [email protected] Hz, 3 D 4 Kx2 [email protected]/[email protected] Hz/25 Hz/30 Hz/60 Hz, HDR (YUV стапки до 4 : 4 : 4), HLG видео, 48 бита/px HDR боја длабочина, HDCP 2.2 и Топла приклучување, широк агол театарски 21 : 9 видео aspect ratio, dual видео потоци до повеќе корисници на истиот екран.Подобрено Аудио Верност : Toptrend 4 K HDMI Кабел поддржува Вистина-HD 7.1, DTS HD Master аудио, Аудио врати, и до 32 аудио канали за мулти-димензионална извонредно аудио искуство, до 1536k Hz аудио примерок фреквенција за највисок аудио верност.Одличен Материјал : Toptrend 50ft HDMI Кабел се произведени од страна на тешки злато позлатен конектори (3mic на бакар школка и 15mic на иглички), хром е оближена со цинк легура школка и 26 AWG висока чистота бакар диригент, тројно заштитен слој заштитени за да се избегне било EMI/RFI, обезбеди висок-брзина и стабилна сигнал на пренос и намалување на јачина на косата.CL3 оценет HDMI кабел може да биде инсталиран во ѕид безбедно и издржливи.Целосна компатибилност : Наназад компатибилност со сите HDMI верзии вклучувајќи HDMI 1.3/ 1.4/ 2.0/ 2.0 а, НЕ за 8 K, и Поддршка со голема брзина 4 K 18 Gbps пренос.Погоден за сите HDMI уреди.Blu-ray плеери, КОМПЈУТЕР, AV приемник, Apple TV, Roku streaming media player, PS5, PS4, Play Station, Xbox Еден, Ултра 4 K ТЕЛЕВИЗОР(UHD ТВ), hd телевизор, лаптоп, Монитор, Проектор и повеќе.Квалитет По-продажбата на Услугата : 100% наплата на вашата инвестиција за било кој квалитет на прашањето, 24 часа на линија за било какви прашања по пошта.

Декларирани својства

Најдобри предлози