• Ново
L-Com/Бесконечна Електроника - HDCAMMZ-5 - High Speed HDMI® Кабел со Ethernet, Машки/Машки LSZH 5.0 M

L-Com/Бесконечна Електроника - HDCAMMZ-5 - High Speed HDMI® Кабел со Ethernet, Машки/Машки LSZH 5.0 M

DEN 2110.80
Залиха

Износ

HDCAMMZ серија HDMI кабел производи понуди цена ефективен начин за да се поддржи број HDMI апликации.HDCAMMZ серија HDMI кабел производи понуди цена ефективен начин за да се поддржи број HDMI апликации.Како HDMI Adopter, HDMI кабел производи се сертифицирани од страна на HDMI Лиценцирање ДОО.да се изврши до најновите HDMI спецификација.Овие HDMI кабли поддршка HDMI Ethernet Канал, Audio Return Channel, 3 D преку HDMI, 4 K видео, како и дополнителни боја простори.Дополнителни функции вклучуваат солиден над мувла конектори, LSZH јакни, и двојно оклопна кој ја заштитува вашата A/V сигналите од EMI/RFI.Достапна во шест исклучување на полица должини, овие HDMI кабли се совршен за сите ваши high speed HDMI апликации.Цел онлајн денес.Карактеристики 3 D преку HDMI Дополнителни Боја Простори Audio Return Channel HDMI Ethernet Канал 4 K Апликација за Поддршка High Speed HDMI со Ethernet applications Домашен театар 1080p hd телевизор Set top кутија апликации ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Овој производ може да ве изложи на хемикалии вклучувајќи phthalates, која е позната на Државата Калифорнија да предизвикаат рак и вродени малформации или други репродуктивни штета.За повеќе информации, одете на.

Декларирани својства

Најдобри предлози