• Ново
ЛЕЛЕ БУЛЧИНСКИ Свадба Тиара + Кристал Headband

ЛЕЛЕ БУЛЧИНСКИ Свадба Тиара + Кристал Headband

DEN 719.76
Залиха

Износ

Свадба Тиара & Кристал Headband, економичен со купување заедно.Свадба круна мерки околу 0.79" во висина, 5.51" во дијаметар.Свадба headband е вкупна должина : 52.75"(вклучувајќи го и лента дел), декоративни дел должината * ширина 11.02" * 1.57".Идеална за свадби, годишнини, ангажмани, proms, ноќта на Вештерките, партии, носии, пјер, фотографија реквизити, итн.Пребарување AW БУЛЧИНСКИ да сурфате на нашата целиот каталог оглас за дополнителни големи колекции!.

Декларирани својства

Најдобри предлози