• Ново
Божествена Творба NCAA Тенеси Волонтери Капчиња Цвет Headband, Портокалова/Бела, Една Големина (CC503)

Божествена Творба NCAA Тенеси Волонтери Капчиња Цвет Headband, Портокалова/Бела, Една Големина (CC503)

DEN 286.80
Залиха

Износ

Направен во САД.Тенеси тома Капчиња цвет headband.Капчиња headband кој цвет со тимот на логото. 2" ширина Капчиња headband со 4" со дијаметар од цвет.Јасно подарок кутија.Официјално лиценцирани производ направен во САД.Божествена Творба нуди уникатен тим додаток објекти за поддршка на вашиот тим во стил.Цветовите се забавуваат и модерен, како и одличен начин да се поддржи вашиот омилен тим.На еластичен капчиња headband е удобно и погоден за носене од страна на бебињата, години и млади Девојки слично.

Декларирани својства

Најдобри предлози