• Ново
Злато Quinceanera Tiaras за Жени, Девојки, Кристал Принцезата Круни за Девојки Кристал Свадба Tiaras за Невестата Роденден Коса Додатоци за Жени, Девојки бижутерија Headband

Злато Quinceanera Tiaras за Жени, Девојки, Кристал Принцезата Круни за Девојки Кристал Свадба Tiaras за Невестата

DEN 407.76
Залиха

Износ

Барокот кристал круна, не се погодни само за танц партии, роденденски забави, свадби, но исто така погоден за ноќта на Вештерките, Божиќ и годишнини. ♛ Единствена Гроздобер Кралицата Круната за жените : кралицата круна карактеристики креативен дизајн, како и висока издржливост кои го прават тоа обожаван од страна на повеќе и повеќе клиенти. ♛ Употреба Круна и тиара Сценарија : Булчински свадба, носат оваа симпатична златна круна, под светлина од светлината, ќе стане најубава невеста со свадбата круна.4 инчи во висина, 5.♛ БАРОК ГРОЗДОБЕР СТИЛ - На Барок стил потекнува од Европа од 1600 до 1750.Тоа е шармантен, убава и ќе го направи еден прекрасен завршувањето на допир за било какви фризури, ова е совршена коса додатоци за било кој Костим Партија.

Декларирани својства

Најдобри предлози