• Ново
Некогаш Самовила Многу Пакет Водат Полиестер Turban Глава Покритие Извртени Pleated Headwrap

Некогаш Самовила Многу Пакет Водат Полиестер Turban Глава Покритие Извртени Pleated Headwrap

DEN 772.80
Залиха

Износ

Полиестер.ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ - 100% Растеглив Полиестер.ГОЛЕМИНАТА И СОДРЖИНАТА – Една големина одговара на повеќето возрасни нашиот великодушен големината ќе овозможи целосна шеф на косата, лесно и удобно се вклопуваат внатре.ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ - Достапни во 17 бои за да одговараат на вашиот вкус.МЕКИ И УДОБНИ - Можете дури и не забележите дека е таму.Направен во супер меки и растеглив материјал.се чувствува толку меки и удобни на ќелава глава или чувствителни скалпот.ОДЛИЧНО ЗА ЖЕНИТЕ СО РАК - Нашата глава покритие обезбедува вкупно глава покритие за оние жени со губење на косата се должи на рак, хемотерапија, алопеција, или други губење на косата услови.ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ - 100% Растеглив Полиестер.Една големина одговара на повеќето возрасни лица.Направен во супер меки и растеглив материјал.се чувствува толку меки и удобни на ќелава глава или чувствителни скалпот.Оваа Turban Headwrap е многу модата,Нека ви биде во фокусот на публиката.Различни бои за да ви донесе различни расположенија.

Декларирани својства

Најдобри предлози