• Ново
HoveBeaty Лак Hairband Мека гума за џвакање Чипка Bowknot Headband за Жени и Девојчиња, Совршен Коса Додатоци за Партијата и Cosplay (Црвено)

HoveBeaty Лак Hairband Мека гума за џвакање Чипка Bowknot Headband за Жени и Девојчиња, Совршен Коса Додатоци

DEN 167.76
Залиха

Износ

Моден Стил : снежана Принцеза стил го прави вашето бебе изгледа слатко, посебен додаток за вашето дете, совршен за фото пука или за некои посебни прилики.Карактеристики : Домот уникатно дизајниран Фантастична коса додатоци за Коса Торба Чевли Облека или други посебна прилика; Тие имаат висок квалитет со доволно еластичност, лесен и удобен за употреба; Тие може да се вклопат и за бебиња, години, девојки дури и жени, сите тие се 100% рачно изработени коса лакови, прекрасен подарок за себе, пријателите и семејството.Состојба : 100% Сосема Нов.Оваа bowknot headbands поставете се во облик на лак, симпатична и убава, секси и вешта, непослушен уште невина, повеќе искушение заедно носи ова губење на карики.Најдобар подарок за дамите и девојки.Материјал : Чипка chiffon, мек, Флексибилен материјал и убави бои.Рачно Изработени : Инзвонредна во изработка, прекрасна лак форма, квалитетни и издржливи.

Декларирани својства

Најдобри предлози