• Ново
LANDUA Жичен Видео Врата За 10 Инчен Видео Врата Телефон со Рекордни Движење Откривање Далечинско Отклучување Спогодба Следење

LANDUA Жичен Видео Врата За 10 Инчен Видео Врата Телефон со Рекордни Движење Откривање Далечинско Отклучување

DEN 18213.12
Залиха

Износ

Жичен 10 инчен monitorsupport 960 P/720 P/CVBS сигнал врата и камера.јас ви препорачуваме да го инсталирате овој жичен следи како slaver монитор,и Wi Fi следи како господар монитор.Во реално време контрола од страна на паметен телефон,го отклучите,видеа/слики снимање ,2 пат на разговор.Smart телефон поврзување на монитор,достапни за следење doorbells или камери.следи поврзете doorbells и камери со жици.Жичен 10 инчен monitorsupport 960 P/720 P/CVBS сигнал врата и камера.јас ви препорачуваме да го инсталирате овој жичен следи како slaver монитор,и Wi Fi следи како господар монитор.Во реално време контрола од страна на паметен телефон,го отклучите,видеа/слики снимање ,2 пат на разговор.Smart телефон поврзување на монитор,достапни за следење doorbells или камери.следи поврзете doorbells и камери со жици.Пакетот вклучува : 1*doorbell Due на различни мерни методи,може да има отстапување од 1-2cm.

Декларирани својства

Најдобри предлози