• Ново
DoorBird IP Видео Врата Станица D2101KH за едно Семејство Домови, Бранеа од Нерѓосувачки Челик V2A, вкл. engravable Нерѓосувачки Челик Панел и Осветлени Информации Модул

DoorBird IP Видео Врата Станица D2101KH за едно Семејство Домови, Бранеа од Нерѓосувачки Челик V2A, вкл. engravable

DEN 2903.76
Залиха

Износ

Со нова и подобрена детектор на движење, на Тастатурата и RFID технологија со Keyfob и Лизгајте Картичка вклучени. 3мм Бранеа од Нерѓосувачки Челик Fascia.Потоа можете да не само да се зборува за посетител, но, исто така, види во HD квалитет.Моќ извира покриени од еден ден.Секој пат кога некој ѕвони на врата ќе добие притисни за известување на вашиот паметен телефон или таблет.

Декларирани својства

Најдобри предлози