• Ново
Cuisinart FP-8MB Елементарен 8-Купот Процесор за Храна, Мат Црна

Cuisinart FP-8MB Елементарен 8-Купот Процесор за Храна, Мат Црна

DEN 2655.84
Залиха

Износ

350 w за моќен храна првично перформанси. 8-Купот работа сад со мерење на ознаки.Реверзибилна уништувањето и режење дискови - средно до добро.Интегрирани хранат цевка за да додадете состојки за време на обработката.Лесен-За-Чистење, отстранлив делови од машина за миење садови безбедно.Вклучени Компоненти : Капак.Големина : 8 Купот | Боја : Мат Црна Боја.

Декларирани својства

Најдобри предлози