• Ново
Процесор за храна & Растителни Хеликоптер со 12 Првенство Голем Сад за Мешање, 3 Брзини и Пулсот Функција, 600W-Вати База и 3 Тесто Ножот за Сечење, Сечење и Mincing, Сребрена

Процесор за храна & Растителни Хеликоптер со 12 Првенство Голем Сад за Мешање, 3 Брзини и Пулсот Функција,

DEN 1764.00
Залиха

Износ

???? 【Мултифункционален Процесор за Храна】 Храната Процесор може да се направи повеќето кујна задачи брзо и лесно : исецка, мачкам и миксер. 7 додатоци се вклучени за да ги задоволи секоја ваша потреба.Нема потреба за купување на дополнителни апликации. ???? 【600 W & 3 Брзо се Прилагоди】 Опремен со моќен 600 W мотор.Тоа значи дека може да се направи мајонез, колачи и пијалаци за вашето семејство во минути.Три-брзина на поставување (1200-2200 ВРТЕЖИ во минута) и пулсот функција ви помогне да управуваат со храна во секунди, почекајте помалку и имаат повеќе време да уживаат во деликатес. ???? 【14 Првенство голем Капацитет】 голем 14 купот на сад ви овозможува да се меша широк спектар на состојки.Доволно голема за да се подготви храна за целото семејство.Дополнителни 8 купот на blender е идеална за правење пијалаци.Нема потреба да оди надвор и да купам пијалак.Ќе можат да уживаат во здрав пијалак дома.Без адитиви. ???? 【Безбедност Дизајн на Двојно Заклучување】 внимателен дизајн ја штити вашата безбедност.Машина само ќе започне кога сад и база, капак и сад се цврсто заклучени.Бидете сигурни дека сите компоненти се инсталира правилно, така што ќе може да се справи со различни кујна задачи ефикасно и безбедно. ???? 【Машина за миење садови Безбедно Делови】 Сите делови може да биде лесно да се инсталира и да се отстранат за да се чистат лесно, машина за миење садови безбедно.Понуда 2 години на служба и за 24 часа одговор, ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Декларирани својства

Најдобри предлози