• Ново
Нов Живот Спектар Naturox Оптимална Сите Намена Снегулки 90g Риба за Храна

Нов Живот Спектар Naturox Оптимална Сите Намена Снегулки 90g Риба за Храна

DEN 360.48
Залиха

Износ

Најновите постава од Нов Живот Спектар иам Naturox серија.Високо-протеин, повеќе одржлив лигњи е сега вториот протеини (по целата Antarctic krill) во формула.Naturox Природна Боја Подобрување на Снегулки + Лук, 90g.Нов Живот Спектар е боја подобрување на храна кои се докажани за да додадете боја на вашите риби!.Лук и Тера-формула која содржи мега-доза на природни анти-паразитски состојка се исто така вклучени во оваа риба оброк.Оваа риба за храна е направен од Јужна Antarctic Krill, Харинга, Лигњи, и Нов Зеланд Mussel протеини.Нов Живот Спектар Оптимална Сите Намена Снегулки е идеален за разни на слатководни риби и користи врвен квалитет природни состојки.Оваа риба за храна е направен од Јужна Antarctic Krill, Харинга, Лигњи, и Нов Зеланд Mussel протеини.Овие состојки, заедно со други природна боја-подобрување состојки понуда балансирана исхрана на риби.Тоа исто така ја подобрува имунолошкиот систем и го прави риба боја повеќе живи.Други состојки, како алги, кафеави поморските Алги, и pluvial е (микро алги), премија одделение природни Spirulina, како и овошје & растителни екстракт дава совршен баланс од суштинско значење и микро хранливи материи за вашето слатководни риби.Лук и Тера-формула која содржи мега-доза на природни анти-паразитски состојка се исто така вклучени во оваа риба оброк.Карактеристики : Идеален број на слатководни риби Природна боја-подобрување состојки.Балансиран од суштинско значење и микро хранливи материи.Вклучува лук и Тера-формула Мега-доза на природни анти-паразитски состојка.Го подобрува имунолошкиот систем.

Декларирани својства

Најдобри предлози