• Ново
KONGZIR Влага Метар Минијатурни Дрво Влага Метар Дрво Влага Тестер Влажност тестер

KONGZIR Влага Метар Минијатурни Дрво Влага Метар Дрво Влага Тестер Влажност тестер

DEN 1855.20
Залиха

Износ

- Во изгледот, употребата ергономија.Тоа е лесен и брз за корисникот за користење на метар за да се тестираат со едноставно копче за работа на владата и удобно рака чувство.Дисплеј Тип : Digital.DIY Материјали : Дрво.Број на модел : DT-123. Answer : ___________________________ Note : батерии не се вклучени во пакет поради Авијација Безбедносната Проверка.Се извинуваме за сите непријатности предизвикани.Со Светлото Или Не : YESis_customized : Yes Temperature : 0-60 Accuracy : +-1%Големина : 140*48*33mm With стабилни перформанси и брз одговор,на метар е навистина сигурен.Висока прецизност и брз одговор, точни и брзи мерења на локации, 1 втор екран мерење на влажност, ДРЖЕТЕ копче за да се задржи на податоци, лесно да се чита.Ако имате било какви прашања, нашата служба за корисници ќе одговори во рок од 24 часа.

Декларирани својства

Најдобри предлози