• Ново
Оригиналниот Новото Издание Кити Мачка Klock (Часовник) Пропушти Кити Мачка Limited Edition - Пинк

Оригиналниот Новото Издание Кити Мачка Klock (Часовник) Пропушти Кити Мачка Limited Edition - Пинк

DEN 1679.76
Залиха

Износ

Мали Комплет Мачка, Мерење на 12.75 инчи уши да опашка ова е 3/4 од Оригиналната Големина Кит-Кат Klock.Ова е Ограничено Издание Боја Пропушти Кити со трепките и бисер ѓердани, произведени само за 1 година.Кој познатиот возен очи, wagging опашка, и заразна насмевка.Со гордост се произведени во Америка од страна на оригиналниот производител од 1932 година. Работи на 1 "АА" Батерија, не се вклучени.Боја : Розова.

Декларирани својства

Најдобри предлози