• Ново
Kingrol 12-Инчен Гроздобер Ѕиден Часовник, Нечујно Не Темпирана Квалитет Кварц Часовник, Лесно да се Чита Декоративен Часовник за Домашна Канцеларија Училиште

Kingrol 12-Инчен Гроздобер Ѕиден Часовник, Нечујно Не Темпирана Квалитет Кварц Часовник, Лесно да се Чита Декоративен

DEN 383.28
Залиха

Износ

Аналогни ѕиден часовник додава функционални и стилски надградба на вашиот ентериер.Голем лицето го прави овој часовник е лесно да се чита од дистанца.За да се обезбеди точни читања, висат на часовникот во сува површина од директна сончева светлина.Виси на хардвер не е вклучена.

Декларирани својства

Најдобри предлози