• Ново
FirsTime & Ко. Сива Нумеричка Farmhouse Ветерници Часовник, Американски Направена, Кул Сива, 24 x 2 x 24 ,

FirsTime & Ко. Сива Нумеричка Farmhouse Ветерници Часовник, Американски Направена, Кул Сива, 24 x 2 x 24 ,

DEN 1377.60
Залиха

Износ

Поништуваат.ГОЛЕМИНА РАБОТИ – Нашите Firs Time & Ко.Сива Нумеричка Farmhouse Ветерници Часовникот има 24" дијаметар и 2" длабочина, што го прави одличен големина за секој простор.ТОА Е ВО ДЕТАЛИТЕ – Овој круг часовник е направена од издржлива пластика со рака сива насликани поцинкуван заврши, и карактеристики на класичната ветерници дизајн со бела numerals и црна рацете на отворен лице.ВИСАТ ВО ТАМУ – Овој часовник е дизајниран да бидат обесени на ѕидот.Виси на хардвер не е inlcuded.START UP – Овој часовник е потребно по 1 АА батерија за работа, не се вклучени.FARMHOUSE СТИЛ - Дали се пресели во нов дом или во потрага по подарок, да се направи акцент изјава во вашиот entryway, кујна, дневна соба или бања со стилски и декоративни Farmhouse парче од Firs Time & Ко.Боја : Кул Сива.

Декларирани својства

Најдобри предлози