• Ново
Рико Индустрии NHL Фан Продавницата Умре Сече Винил Decal

Рико Индустрии NHL Фан Продавницата Умре Сече Винил Decal

DEN 95.76
Залиха

Износ

Око-фаќање на decal мерки 5-инчи со 7-инчи.Украсени со храбар тим обоени лого.Лесно се придржува до секое возило или други тврда површина.Направени од времето отпорни на удари материјали.Официјално Лиценцирани; Направени во САД.Поддршка за вашиот тим секој каде ќе одат со еден Умре Сече Винил Decal со Rico Индустрии.Дизајнирани да го направат вашиот живот полесно, тоа лесно да се придржува до вашиот автомобил прозорец или било тешко површината.Кој го вашиот омилен тим логото во светла боја, decal е одличен додаток за да покаже исклучите вашиот тим гордост на патот.Направен од времето материјали отпорни па тоа ќе остане со вас за годините што доаѓаат.Покажат своите тимски дух со овој Умре Сече Винил Decal со Rico Индустрии.Оваа decal мерки 5.75-инчи со 7.75 инчи и е украсен со храбар тим обоени лого.Тоа лесно се придржува до сите возила или други тврди површини.Направени од времето отпорни материјали, официјално лиценцирани.Го прави за голем дар!.

Декларирани својства

Најдобри предлози