• Ново
Сончогледово Добредојдовте Знак Сончоглед Пред Тремот Оркестарот Farmhouse Сончоглед Оркестарот Селски Farmhouse Тремот Декорација Круг Дрвени Виси Знак за кујна,Домот, Р

Сончогледово Добредојдовте Знак Сончоглед Пред Тремот Оркестарот Farmhouse Сончоглед Оркестарот Селски Farmhouse

DEN 287.76
Залиха

Износ

Соодветна големина : круг сончоглед добредојдовте знак е околу 30 x 30 x 0.6 cm/ 12 x 12 x 0.24 инчи, што е дебела доволно за да биде идеална големина за вашата пред тремот; Китење со лен лак, овој добредојдовте знак лесно може да го привлече вниманието на гостите.Не бледнее : сончогледово добредојдовте знак користи напредни инкџет печатење технологија и квалитет на еколошки пигменти да се направи шема светли, живописни и не е лесно да исчезнат, погоден за виси на отворено или во затворен простор.Убав подарок : селски пред вратата на тремот оркестарот има жив сончоглед модели и слатка текст, кој е прекрасен housewarming подарок за роднини и пријатели кои само што се пресели во нов дом; исто така, Можете да го купите назад за декорација на вашиот дом и да се направат вашиот живот полн со бои.Се создаде добра средина : farmhouse добредојдовте оркестарот луѓето може да им даде чувство на интимност и оваа декоративни тремот знак е идеален начин да се добредојдовте на вашето семејство, пријатели и соседи да една убава, слатка дома, помагајќи да се создаде пријатна и романтична атмосфера.Лесен за користење : круг дрвена врата оркестарот може да бидат обесени директно во предниот дел на вратата за да ги красат куќа без да се грижиш за ветер или дожд, и виси јаже е доволно долго за лесна употреба.Белешки : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Боите може да постои мала разлика поради различни екрани.

Декларирани својства

Најдобри предлози