• Ново
Putuo Оркестарот Црна Пијат Чаша Ѕид Уметност Оркестарот, Минималистички Вино Навиваат Тематските Силуета Цртање Декорација, Модерен Апстракт Ѕид Скулптурата за Ку?

Putuo Оркестарот Црна Пијат Чаша Ѕид Уметност Оркестарот, Минималистички Вино Навиваат Тематските Силуета Цртање

DEN 863.76
Залиха

Износ

ОРИГИНАЛНИОТ ДИЗАЈН - Оригинални Putuo Оркестарот дизајн на пијалоци, се комбинираат елементи на дизајнот со жица уметност, со цел да се постигне таписерии и одличен изглед, уметнички декорација ќе стане светла точка во вашиот многу домашна декорација.КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛОТ & СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА за - Виси на ѕидот декорација е направен од висок квалитет на метал, сигурни и трајни, не е лесно да ' рѓа, слабее или оштетување.Декорација мерки 11.8 x 17 инчи, што е добра големина и е лесен за секого да се забележи.ПРЕКРАСЕН ЗНАК - Шупливи-out 3 D ефект на сенка и минималистички дизајн линија пренесе 3 D декоративен ефект преку линии и сенки за да се создаде модерна една жица уметност.На врвот на задната има 2 правилно големина дупки и е опремена со 2 ноктите за полесно да виси, што создава traceless декоративни дизајн на предниот, така што ова декорација е повеќе естетски.РАЗНИ ПРИЛИКИ - Апстракт модерен стил метал ѕид декорација, погоден за многу прилики, како што е студија, канцеларија, хотел, ресторан, изложбена сала, итн.Пијалоци оркестарот е вреди да се има за секој кој сака метални украси и едноставни дизајни.СОВРШЕН ПОДАРОК ИДЕИ - Декорација погодна како housewarming подарок, Денот на Вљубените, роденденски подарок или друга прилика, пијат дизајн е срцето-затоплување на подарок, облагородување вашиот живот полн со љубов и среќа.

Декларирани својства

Најдобри предлози