• Ново
Смола DND Коцки Поставени 7Pcs Остар Раб Генерал D&D Коцки во Собата за Занданите и Џинови RPG Одбор Игри Polyhedral Генерал D + D Играње на Коцки со Подарок Кутија со рачно израб

Смола DND Коцки Поставени 7Pcs Остар Раб Генерал D&D Коцки во Собата за Занданите и Џинови RPG Одбор Игри Polyhedral

DEN 719.76
Залиха

Износ

【Материјал】:На dnd коцки се рачно изработени со природни смоли, силна и носат-отпорни, голем број, лесно да се чита.Секој генерал е рачно изработени со силиконски калапи, вклучувајќи ги фрлаат, пескарење, и сликарство.Се обезбеди стабилен квалитет на секоја коцки. 【Остар Раб Генерал】 : смола генерал е дизајниран со остри рабови и агли, со содржини кои се доаѓа преку убаво, и различни агли ќе имаат различни визуелни ефекти.Површината на d&d се сечат е огледало-како, мазна и транспарентна, а на рака се чувствува неодолива,D и D се сечат, ќе добиете многу комплименти и завист. 【Смола Коцки Поставени】 : Еден сет коцки вкупно 7 компјутери, вклучувајќи D4, D6, D8, D10, D12, D20 и D%.Остар раб сет коцки, исто така доаѓа со фенси метална кутија, може да се задржи за да се насекаде лесно. 【Мулти Цели】 : Оваа смола коцки поставени се Користи за одбор игри, tabletop RPG игри, како што се Занданите и Џинови, Pathfinder, Heroscape, Shadowrun, Севиџ Светот, Warhammer, Магијата на Собирање(MTG), Yahtzee, или било која друга RPG или војна игра, ова ќе биде одличен подарок. 【Кавга-бесплатно Гаранција】:Сите наши производи доаѓаат со 30-ден наплата 24 месеци гаранција.Ние ќе ги провери секој генерал внимателно пред пакување, така што ќе може да се добие најдобрата коцки.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Ние секогаш сме подготвени да ви помогнат.Боја : Црна, Зелена.

Декларирани својства

Најдобри предлози