• Ново
Слободанка на Предодреден Судбината: Антички Сребро - Гигант Метал Polyhedral d100 Генерал - 45mm Кул 100 Двострано Премиум Новина Tabletop RPG Фантазија Умре Додаток за Roleplaying Игри

Слободанка на Предодреден Судбината: Антички Сребро - Гигант Метал Polyhedral d100 Генерал - 45mm Кул 100 Двострано

DEN 719.76
Залиха

Износ

ОДЛУЧИ ВАШАТА СУДБИНА : Wiz Генерал е титаник d100 умре елиминира paltry d10 перцентил коцки.Се тркалаат големи или си одам дома.ТЕЖИНА НА ВОЗРАСТ : Ова скоро 2" големите метални умре е тешка на допир, како совршен подарок за хардкор Игра Господар или почетниците ДМ слично.ЕДЕН ORB, ЕДНА СУДБИНА : Дали да се направи за да отидете на опасна зандана или процентот за crit против смртоносниот црвен змеј, оваа единствена умре содржи големо ветување..и голема време опасност.ХЕВИ МЕТАЛ : Ова умре е светли метален сјај го прави убава декорација за игра соба полица или човек пештера, или живот tracker во вашиот омилен магијата игра со карти.НИКОГАШ не МИ ШАНСИТЕ : да се Пресмета со нив на мува со d100. 60% шанса дека стрелката хитови белег?Се тресат до вашиот orb на судбината и да си одат за злато.

Декларирани својства

Најдобри предлози