• Ново
Метал DND Коцки Поставени Занданите и Џинови, RUNFNG D + D D&D Коцки во Собата за RPG Играње на Коцки Игра, Г и Д Polyhedral Коцки Поставени D20 D12 D10 D8 D6 D4 за Pathfinder со Подарок Кутија ( А?

Метал DND Коцки Поставени Занданите и Џинови, RUNFNG D + D D&D Коцки во Собата за RPG Играње на Коцки Игра,

DEN 551.76
Залиха

Износ

Метал D&D Коцки во Собата : Направени од цинк легура, издржливи.Збир на dnd генерал вклучува D4 D4, D6, D8, D10, D12, D20 и D%.Дизајн : Уникатна музика елемент на дизајн, D и D се сечат поставени се фаќање на око и може да се добие многу комплименти на маса.Тежина : тежина 6.35 Оз (180g) е крајно задоволување, тие се чувствуваат па природно е во вашата рака.Нека вашиот ролс да звучи како вистински битка.Употреба : генерал се совршени за RPGs како што Занданите и Џинови, Севиџ Светот, Warhammer, Yahtzee и Pathfinder и многу други RPG и игри со карти.ГАРАНЦИЈА за услугите : ќе дадеме 30-дневниот гаранција за парите назад или бесплатен замена, Ако примите неисправни игри со коцки.Боја : Антички Бакар.

Декларирани својства

Најдобри предлози