• Ново
Need for Speed: Hot Pursuit Remastered - Nintendo Префрлате

Need for Speed: Hot Pursuit Remastered - Nintendo Префрлате

DEN 672.00
Залиха

Износ

Болт по кривулестите seacrest земјата патишта headfirst во дербито дека е општествено конкурентни во својата суштина.Добиете сите главни DLC дадени во започне вклучувајќи дополнителни шест часа на игра и повеќе од 30 предизвици.Егзотични автомобили со оружје.Вози на светот повеќето пожелно Супер автомобили од двете страни на законот.Чејс и да Избега.Длабоко и целосно дефинирани еден играч на Кариера обезбедува акциона и полицајци и тркачи, со беспрекорно поврзани мултиплеер искуството на сите трка режими.Need for speed : hot pursuit remastered испорачува безвременски трки искуство ажурирани за денешната генерација на Хардвер со зголемена визуелниот.Тоа е време да се reignite извршување во need for speed : hot pursuit remastered.Се чувствуваат возбудата на Чејс и раш за бегство во need for speed : hot pursuit remastered.Ослободете севиџ смисла на брзината и како Забрана и еден полицаец во светот најжешките високи перформанси автомобили.Outsmart на топлина или да ги симнат lawbreakers со тактички оружје на располагање во срцето-транспорт, конкурентна социјално трки искуство.Обновено со зголемена е, Крос-Платформа мултиплеер.Вклучувајќи го и асинхрони конкуренција напојува со Авто дневник - Плус сите главни DLC, ова е крајната ИЗДАНИЕ на Критериум игри' Критички признати потреба за брзина деби.Тоа е време да се reignite извршување.

Декларирани својства

Најдобри предлози