• Ново
LNDM Флеш Вратата Зглоб,Оган Виткање Задник Топката Имајќи BrassHinges Шарки Дрва Вратата Зглоб 20pcs 24 * 15mm Ln Акции Мебел Конектори 4 Дупка Мали Дрвени Подарок Кутија Зглоб М?

LNDM Флеш Вратата Зглоб,Оган Виткање Задник Топката Имајќи BrassHinges Шарки Дрва Вратата Зглоб 20pcs 24 *

DEN 1276.80
Залиха

Износ

Задник шарки се погодни за мебел капаци, вратата, гардероба врати, алатка кутии, накит, кутии за складирање, итн.УПОТРЕБА : На шарки, може да се користи за различни апликации.Тие се идеални за одредување соба врати, влезните врати, капаци на дрвени стебла, градина гејтс, оган врати, мебел, врати, итн.Задник шарки се направени од добри квалитетни материјали кои можат да се спречи blotching и корозија.Постабилна, издржлив, лесен и практичен.СОЛИДНА ВИТКАЊЕ ЗГЛОБ : Издржливи и долготрајни зглоб направени од нерѓосувачки челик.соодветни завртки.Висок квалитет на изработка и визуелно го подобрува врати.Ако имате било какви прашања во врска со сите производи во оваа продавница, ве молиме контактирајте ме во секое време, и јас сум подготвен да ви послужи.Флексибилни, не squeaking кога отворање или затворање на вратата; убава шарки подобрување на убавината на product Suitable за домашни, комерцијални и индустриски use Size грешка +-1cm е normal Bearings со монистра може да ја зајакне носивоста, и тоа е мазна и без да се отвори и ја затвори вратата.Инсталација метод : дупчиња за инсталација и нема слот за инсталација, и двете методи се на располагање.

Декларирани својства

Најдобри предлози