• Ново
Burflo 32V 940mA Кабелот за Напојување 0957-2146 за HP Photosmart C3140 C3180 7960 7960v OfficeJet PSC 1350 1610 5510 6310 Сите-во-Едно DeskJet D4260 F4180 Печатач 0957-2094 2084 0950-4466 Напојување Ac Адаптер

Burflo 32V 940mA Кабелот за Напојување 0957-2146 за HP Photosmart C3140 C3180 7960 7960v OfficeJet PSC 1350

DEN 407.76
Залиха

Износ

Сигурен перформанси : Нашата Burflo полначот има вграден-во топлина дисипација систем за да се спречи полначот од прегревање во полна излезна моќ. 【BURFLO Гаранција】- горди сме да ви обезбедиме квалитетни производи и цени непобедлива, и веруваме дека нашите производи ќе ви донесе пријатно искуство.

Декларирани својства

Најдобри предлози