• Ново
G. S ЗЛАТО ПОМИНЕ CLIPPERS КОНЗОЛНИ 15CM КРИВИ НОЖОТ ЗА ДЕБЕЛИ НОКТИТЕ, ПОГОДЕН ЗА ПРСТ НОКТИТЕ & ПЕТИ НОКТИТЕ

G. S ЗЛАТО ПОМИНЕ CLIPPERS КОНЗОЛНИ 15CM КРИВИ НОЖОТ ЗА ДЕБЕЛИ НОКТИТЕ, ПОГОДЕН ЗА ПРСТ НОКТИТЕ & ПЕТИ НОКТИТЕ

DEN 239.76
Залиха

Износ

G. S ИНСТРУМЕНТИ СЕ САМО ПРОДАВААТ од СТРАНА на Г. С ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦА.Г.S ЗЛАТО ПОМИНЕ CLIPPERS КОНЗОЛНИ 15 CM КРИВИ НОЖОТ ЗА ДЕБЕЛИ НОКТИТЕ, ПОГОДЕН ЗА ПРСТ НОКТИТЕ & ПЕТИ НОКТИТЕ.НАПРАВЕН ВО ВИСОКА НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.ИСТО КАКО СЛИКА.Г.S ЗЛАТО ПОМИНЕ CLIPPERS КОНЗОЛНИ 15 CM КРИВИ НОЖОТ ЗА ДЕБЕЛИ НОКТИТЕ, ПОГОДЕН ЗА ПРСТ НОКТИТЕ & ПЕТИ НОКТИТЕ.

Декларирани својства

Најдобри предлози