• Ново
Yangbaga Чаша Кафе Контејнери со Полица, 2 x 45 мл Кафе Грав Складирање со Херметички Заклучување Стегачот и Бамбус Лажица, Голем Капацитет Храна Складирање Тегла за Кујн

Yangbaga Чаша Кафе Контејнери со Полица, 2 x 45 мл Кафе Грав Складирање со Херметички Заклучување Стегачот

DEN 959.76
Залиха

Износ

И тоа ќе биде примамливо додека го прави вашиот ресторан помалку монотоно. ДОНЕСЕ ЗАДОВОЛСТВО, ДОНЕСЕ УДОБНОСТ.Широк отворен дизајн го прави лесно да се земе храна надвор.И може да се стави директно на бамбус носителот без месинг до tabletop.Додека се дизајнирани за да го отворите и затворите повеќе напор, тоа исто така во голема мера помага да се задржи на храна или состојки суво за долго време.И тие се лесни за чистење и машина за миење садови безбедно.Повеќето од нашите дрво производи се рачно изработени, затоа што сум посветена на нашиот квалитет на време и напор на производи одлуки.Подебели стакло го прави тоа потрајни од повеќето.ХАОС СЛОБОДНИ:Постои бамбус лажица за храна scooping.Капакот, лажица и мирување се со иста боја што може да биде голема оркестарот.

Декларирани својства

Најдобри предлози