• Ново
Лабава Одговара Midweight Sweatshirt

Лабава Одговара Midweight Sweatshirt

DEN 1079.76
Залиха

Износ

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 70% Памук/30% Полиестер.Увезени.Машина За Миење. 10.5-унца, 50% памук/50% полиестер платно, midweight.Rib-сплетам ракави и половината бенд.Пред рака-потоплите џеб.Лабава Одговара маици се сече на поголеми со roomier се вклопуваат во градите и рамениците.Лабава Одговара, претходно позната како Оригиналниот Одговара, е етикета ажурирање во името само.Лабава и Оригинална големина и се вклопуваат останува иста.Акциите може да се разликуваат во етикетирање.Претходното Име на Производ : K87 Workwear Џеб Кратки Ракави Т-маица.Во тешка категорија.Мека.Издржливи.Флексибилни.Сè што ви треба во средината на тежина sweatshirt.

Декларирани својства

Најдобри предлози