• Ново
Елката Складирање Кеса, со Рачка и Двојно Патент Елка Складирање Кутија е Издржлив и Dustproof, Влага Доказ и Инсекти-Доказ

Елката Складирање Кеса, со Рачка и Двојно Патент Елка Складирање Кутија е Издржлив и Dustproof, Влага Доказ

DEN 623.76
Залиха

Износ

[Високо-квалитетни материјали] вештачко дрво складирање торба се направени од издржлив ЈП материјал, нема да има чуден мирис, а се многу отпорни на влага, прашина и инсекти.Чувајте ги вашите Божиќ дрво и цвеќиња чиста и сува во текот на целата година. [Големи димензии] големината на оваа вештачка елка складирање торба S големина (должина x ширина x висина) е 122*34*51cm/48*13.4*21 инчи, димензии M големина е 135*34*68cm/53.1*13.4*28 Инч, L големина е 165*38*76cm/65*15*30 инчи. [Здрав патент/лесно да се носат] На здрав и мазна двонасочна/двојно патент може да се влечат по двете страни на патент, кој не е лесно да џем, а отворањето е многу голема, што е лесно да се стави и во близина на патент.Затворен да се држи подалеку прашина и инсекти.Тоа е исто така опремен со бод-засилен рачки за удобен превоз на Божиќ складирање торба кога целосно вчитани. [Картичка] картичка слот со прикачен забелешка картичка може да ви помогне лесно да се идентификуваат објектите во Божиќ складирање торба. [Мулти-цел] вештачка елка складирање торба заштедува време, неволја, простор, и го спречува хаос, и во исто време ја заштитува вашата елка или Божиќ украси од се soiled кога се чуваат во пролет и лето.

Декларирани својства

Најдобри предлози