• Ново
VITICP Ѕид Налепници за Спалната соба Дневна Соба да се Отстрани Само Лепило Позадина Ретро Музички Инструмент Гитара Ѕид Уметност Мурали Оркестарот Дома бебе соба з?

VITICP Ѕид Налепници за Спалната соба Дневна Соба да се Отстрани Само Лепило Позадина Ретро Музички Инструмент

DEN 239.76
Залиха

Износ

Функција : Wallpaper Погоден за Дневна соба, Постелнина соба, Студија, ТВ Позадина,хотели,канцеларии и позадина коридор.Ние препорачуваме да остават маргина од 3 cm на секоја страна за подоцна корекција. 3 D murimage, ви Помогне да Направите Вашата Соба да Изгледа Повеќе Мечтателни и Полн со Забава.Дали сте декорација на ѕидови, врати, или мебел - дизајн на вашиот дом како жив како што може да се замисли. Чистење : Исчистите површината темелно и бидете сигурни дека нема прашина или нечистотија.1 инчи (W x H)250x175 cm / 98.Sself-лепило, само се отстрани лепило од филмот на назад и лепак на површината.Било повратни информации и сугестии за нашите позадини се високо ценети и ќе се сфати сериозно.Самолепливи позадина : самолепливи позадина, многу лесно да се примени.Сте купување на една убава и безвременски murimage уметнички дела за вашиот простор. Уживајте : Користете алатка нож за да се отсечени од вишокот на рабовите и да уживате во нов прекрасен филм површина.Ние ќе трпеливо одговори на вашите прашања 24/7.Повеќе големината options:200x140 cm / 78.Декорација : Ова само лепило позадина ќе се фати секое око!Благодарение на уникатни видови на понудени теми, секој внатрешни работи ќе добиете дополнителни допир на атмосфера.

Декларирани својства

Најдобри предлози