• Ново
BRDI03568 Лежишта 20Pcs /Многу LM30UU 30мм и Прецизност Линеарни Движења Лежишта 30x45x64 mm

BRDI03568 Лежишта 20Pcs /Многу LM30UU 30мм и Прецизност Линеарни Движења Лежишта 30x45x64 mm

DEN 1905.60
Залиха

Износ

ЗАБЕЛЕШКА - Секогаш проверете објект големина, боја и квантитетот carefuly пред да се направи купување за да бидете сигурни дека вашиот го добиете она што го сакав.Само се чувствуваат слободни да не контактирате, и Ако има било конфузија или ви требаат повеќе информации производи.Пакет се Вклучени : 20 парчиња.Материјал : ЧЕЛИК.Големина : 30x45x64mm.

Декларирани својства

Најдобри предлози