• Ново
CERBIOR Широк Фиока Салон за Складирање Организатор 9-Фиока Плакарот Полиците, Здрав Челична Рамка Marbling Дрво Врвот со Лесно се Повлече Ткаенина Кантите за Облека, Ќеби?

CERBIOR Широк Фиока Салон за Складирање Организатор 9-Фиока Плакарот Полиците, Здрав Челична Рамка Marbling

DEN 1783.20
Залиха

Износ

Високо-квалитетни Материјали : Направен од високо-квалитет метална рамка структура, не-плетени материјали ткаенини фиока, Еко-пријателски МДФ врвот, трајни и симпатична.Прилагодливи нозе чувајте ги ниво и да се компензира за нерамна на подот и тепихот. 9-Отстранување Фиока : големина11.9"x39.4"x38.8" висока, пространа фиока може продавница за облека, играчки, козметика, секојдневни намирници, крпи и други предмети за домаќинството, одржување на организирани.Оваа градите на фиоки може да се користи во повеќе соби низ дома.СТИЛСКИ SMART СКЛАДИРАЊЕ : Овој мебел стојат може да се пофали тенок, мала тежина дизајн за лесно да се вклопи во помали простори додека сеуште обезбедување на доволно простор за складирање; Нашите складирање коцка салон на е дизајниран со солидна работа површина на врвот, со што салон одлична за различни користи како што е полица или ноќната.Пластични нозе ќе не нула тротоарите, и тие се прилагодува на нерамни површини.ФУНКЦИОНАЛНА Одлична за деца, tweens и возрасни лица; Користите било каде сакате да го додадете малку стил на вашиот организациски потреби; Овој лесен-за-користење градите на фиоки може да се користи во повеќе соби низ дома; Одлични за плакари, спални соби, расадници, playrooms, entryways и повеќе; Идеална за мали простори како што се станови, condos, и ученичкиот дом соби.Станот пакет : На фиока салон за складирање беше донесено во станот пакет, лесен и едноставен за транспорт.Аглите биле покриени со тешко styrofoam и табела нозе беа поделени со тешки картон, снимени и запечатен.

Декларирани својства

Најдобри предлози